SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Druhým šampionem dospělé části Brno Open Game se stávají florbalisté Vaca Loca. Ve finálovém souboji si poradili se Södrou Böhmen, která stejně jako v minulém ročníku padla v bitvě o zlato.

Měření sil gólově rozjel na konci desáté minuty Michal Pešák, přičemž Vaca Loca mohla zvyšovat z trestného střílení. Jeho provedení ovšem nebylo úspěšné, a tak musel tým čekat na druhou branku až do 17. minuty. Tou dobou se radoval Lukáš Mráz.

Södra sice stihla ještě do přestávky stáhnout manko, nicméně ve druhé půli stříleli přesně už jenom hráči Vaca Loca. Skóre se vyšplhalo na 5:1, když do statistik přispěl celkovou bilancí 1+2 Mráz a dvěma trefami Pešák.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Flamingos vylepšují loňské umístění a berou hobby zlato

Po loňském stříbru to tentokrát konečně cinklo zlatě! Flamingos Brno přestříleli ve finále kategorie Hobby na Brno Open Game hráče Fialových Kober Globo Gym a posunuli se na absolutní vrchol pořadí. Flamingos postoupili do finále také před rokem, kdy jim o kousek utekla zlatá pozice. Právě na ni se chtěli vyšplhat tentokrát. A situace jim celkem nahrávala, když vstřelili

IBK BOMBERS slaví! Ovládli turnaj v kategorii Muži Pro

První sada zlatých medailí již zamířila ke svým majitelům. IBK BOMBERS vyhráli ve finále kategorie Pro nad Atlasem Blansko 4:2 a radují se ze svého premiérového triumfu. BOMBERS se dostali do mírného vedení v jedenácté minutě potom, co přesilovku zužitkoval Michal Kundrata. Následně přišlo ještě po jednom vyloučení na obou stranách, jenže z